Dragos PROSeries P270FHD200 1ms FHD 200Hz HDMI DP 1920x1080 27" FreeSync G-Sync IPS Pivot Gaming Monitör
İndirimli
Kategori:
Monitör
Marka:
DRAGOS
Adet
+ Sepete Ekle
100% Güvenli Alışveriş
Saat 15:00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoda
Ürün Detayları
Ürün Özellikleri
İlginizi Çekebilir
Dragos Frostier M 16GB DDR4 3200MHZ NB Ram